Object:
Kantoorgebouw bestaande uit 4 bouwlagen. Het gebouw heeft in 2009 een ‘facelift’ gehad.
Uitstekend gelegen op het Van Houten Industriepark nabij het centrum van Weesp met een uitstekende ontsluiting naar de Rijkswegen A9 en A1.
Weesp beschikt over een belangrijk NS-station. Er rijden 4 treinen per uur op Amsterdam Centraal Station, Amsterdam WTC/Schiphol, Almere en Amersfoort. Er is een goede busverbinding met het station.
De bereikbaarheid met eigen vervoer is uitstekend, er is een goede ontsluiting naar de Rijksweg A1 en via de provinciale weg N236 Amsterdam/Hilversum naar de Gaasperdammerweg A9 en A2.
De kantoorgebouw kent een totaal vloeroppervlak van circa 3.664 m² verdeeld over vier bouwlagen. Voor de verhuur is momenteel circa 1.342 m² kantoorruimte beschikbaar, als volgt verdeeld:
Begane grond Linkervleugel circa 410 m² vanaf circa 118 m² VERHUURD
1e verdieping Linkervleugel circa 125 m²
1e verdieping Linkervleugel circa 114 m²
3e verdieping Linkervleugel circa 350 m²
3e verdieping Rechtervleugel circa 343 m²
Van het complex is een NEN 2580 meetrapport beschikbaar.
Opleveringsniveau:
Het gehuurde wordt in prima staat opgeleverd inclusief de navolgende voorzieningen:
- systeemplafonds met inbouw lichtarmaturen;
- representatieve entreepartij ;
- wandkabelgoten;
- toiletgroep per verdieping;
- lift;
- centrale verwarming middels convectoren;
- vloerbedekking;
- schilderwerk (constructieve delen).
Parkeren:
Er zijn royale parkeervoorzieningen op eigen afgesloten terrein. De huurprijs hiervoor bedraagt € 350,- per plaats per jaar exclusief BTW.
Servicekosten:
Huurder is een voorschotbedrag servicekosten verschuldigd ter grootte van € 35,- per m² per jaar exclusief BTW.
Aanvaarding:
In overleg.
Termijn:
In overleg tussen partijen te bepalen.
De verhuurder behoudt zich het recht van gunning voor.
Collegiaal met Van Lonkhuizen Makelaars.