Hilversum, Herenstraat 10

Herenstraat 10

Algemeen

Hilversum vormt het centrum van het Gooi met circa 85.000 inwoners en is daarnaast de mediastad van Nederland. De omroepen, de talloze winkels, het onderwijs en de dienstensector trekken veel mensen van buiten de plaats aan. Er zijn verschillende winkelcentra in Hilversum waar consumenten uitgebreid kunnen winkelen.

Object
Gelegen aan de rand van het stadscentrum van Hilversum op steenworp afstand van het A1-winkelgebied. De winkelruimte heeft door zijn front een goede attentie waarde. De winkelruimte is zeer geschikt voor gericht bezochte detaillisten. De winkelruimte is gelegen naast de Bioscoop en nabij Scheer & Foppen, het filmtheater en Action. Tevens bevinden zich in de Herenstraat enkele daghorecazaken met terrassen een uitzendbureau, kapper, diverse kledingzaken en multivlaai. De winkelruimte is recentelijk aan de binnenzijde gerenoveerd en aan de buitenzijde volledig opnieuw geschilderd. De winkelruimte is voorzien van veel daglicht toetreding op zowel de begane grond als de verdieping.

Vloeroppervlak
Van het complex is geen NEN 2580 meetrapport beschikbaar. De hierna genoemde oppervlakten zijn slechts indicatief. Eventuele afwijkingen hierin vormen geen aanleiding tot verrekening.
De winkelruimte omvat circa 565 m² bruto vloeroppervlak, als volgt verdeeld:
- begane grond circa 340 m²;
- verdieping circa 225 m².
De winkelruimte kent een frontbreedte van circa 12 m¹.

Opleveringsniveau
Het gehuurde wordt casco verhuurd.
De winkelruimte wordt opgeleverd, inclusief de navolgende voorzieningen:
- cement dekvloer op de begane grond;
- gestuukte wandafwerking op de begane grond;
- gladde wandafwerking op de verdieping;
- toiletgroep op zowel parterre als verdieping (dubbele toiletgroep);
- systeemplafond met verlichtingsarmaturen;
- cv-installatie met radiatoren.

Parkeergelegenheid
Er is voldoende parkeergelegenheid aanwezig in de nabij gelegen parkeergarage Hilvertshof of in een van de parkeervlakken aan de Groest.

Huurbetaling
De huurbetalingsverplichting dient per maand vooruit betaald te worden door middel van een automatische incasso.

Servicekosten
Huurder dient de meters betreffende gas, water en elektra op haar naam te doen stellen en het verbruik rechtstreeks te voldoen aan de desbetreffende openbare nutsbedrijven.

Huurtermijn
5 jaar met 5 optiejaren, waarbij een opzegtermijn wordt gehanteerd van 12 maanden.

Aanvaarding
Het object is in overleg tussen partijen te aanvaarden.

Gunning
De verhuurder behoudt zich het recht van gunning voor.

 
€ 67.500,- per jaar excl. 19% BTW

Uw makelaar

R.J. (Ronald) Majoor
Castanea Bedrijfsmakelaars B.V.
Arena 300
1213 NW Hilversum
035 - 646 0050
|